Psichologo konsultacija 

Pirmasis susitikimas.

Psichologo konsultacija. Ko tikėtis?

Turbūt dažniausiai neramina pirmasis susitikimas psichologo kabinete. Gali kilti įvairiausių neigiamų minčių: „Ar verta? Ką apie mane pagalvos psichologė? Gal man visai negerai, kad pats (pati) nesusitvarkau? Turbūt jausiuosi kaip nesavas (-a)? Ar man iš viso kas gali padėti?“ ir t.t.

Norėtųsi nuraminti, kad normalu nerimauti, ypač pirmą kartą susiduriant su neįprasta patirtimi. Po pirmojo susitikimo paprastai daugelis nerimastingų minčių dėl pačio konsultavimo ir santykio su psichologe išsisklaido. Mes darome viską, kas mūsų galioje, kad klientai jaustųsi patogiai, jaukiai ir priimami su bet kokiu  klausimu ar sunkumu.

 

Kadangi terapinis santykis su klientu ypatingai svarbus siekiant padėti žmogui spręsti sunkumus, stengiamės kurti saugų, šiltą, palaikantį ir bendradarbiaujantį ryšį.

 

Mes, psichologai, privalome garantuoti konfidencialumą, tad galite būti ramūs, jog niekas nesužinos apie Jūsų sunkumus. Jus konsultuos: 

Pirmoji psichologo konsultacija.

Pirmosios sesijos metu išsiaiškiname Jūsų problemą ir kartu sutariame dėl terapijos pobūdžio bei tikėtinos trukmės. Užsiėmimų eigoje skatiname aktyvų dalyvavimą terapijoje siekiant pokyčių bei siekiame, kad Jūs jaustumėtės patogiai pastoviai mums suteikdami grįžtamąjį ryšį apie terapijos eigą.

Nuolat keliame savo profesines kompetencijas, atsižvelgdamos į poreikius, bei laikomės psichologų darbo etikos principų, kad Jūs gautumėte kuo kokybiškesnę terapiją.

Psichologo konsultacija internetu, gyvai arba el.paštu.

Siūlomos konsultacijų galimybės:

  • psichologo konsultacija Klaipėdoje arba Kretingoje konsultacijų kabinete

  • psichologo konsultacija internetu Skype, Viber

  • Konsultavimas el. paštu

Jei neturite galimybės susitikti gyvai su psichologu, galima ir psichologo konsultacija raštu. Parašykite mums apie savo sunkumus adresu:

 

psichologijoskeliu@gmail.com 

Psichologo konsultacijos kaina - 30 eurų

Jei pagalvojate, kad Jums praverstų psichologo konsultacija, paskambinkite arba parašykite mums laišką. 

Tel. +370 67086152 

  • Instagram
  • Facebook Psichologijos keliu

Psichologo konsultacija Klaipėdoje: 

Malūnininkų g. 3. 414 kab., Klaipėda

Tel.  +370 61545603

Psichologo konsultacija Kretingoje: 

J. K. Chodkevičiaus g. 10-423, Kretinga

© 2013-2020. Psichologijos keliu. Visos teisės saugomos